fbpx
KOBIECE SMAKI

Wrocław Kierunkowy 71 – nieturystyczny przewodnik po mieście stu mostów

Napisane przez
dnia
4 sierpnia 2022

🔥🔥🔥 Halo Wrocław – to ten dzień! W końcu się dzieje, to na co pracowałyśmy przez ostatni rok! Dziesiątki odwiedzonych miejsc, kilometry spacerów, setki zdjęć… Mamy to.

👉 Wrocław – kierunkowy 7️⃣1️⃣ – oddajemy dziś w Wasze ręce nasz pierwszy, całkowicie subiektywny, zdecydowanie nieturystyczny, trochę alternatywny, w 100% sprawdzony, osobisty i naszym zdaniem najciekawszy, nieoczywisty przewodnik po Wrocławiu! ❤️ 22 ROZDZIAŁY, 140 STRON, PONAD 100 MIEJSC! ❤️Włożyłyśmy w ten projekt masę pracy, serca i nerwów. Wiele razy miałyśmy się poddać, bo zwyczajnie brakowało nam sił, ale udało się. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba, że razem z nim będziecie poznawać i odkrywać Wrocław od najsmaczniejszej i najpiękniejszej strony.

🤟 Zapraszamy Was na stronę

www.wroclawprzewonik.pl

Nasz przewodnik po mieście mostów dostępny do pobrania już od dziś w cenie 69 zł. Pobierajcie, czytajcie, puszczajcie w świat informacje o tym projekcie i koniecznie dajcie nam znać, co myślicie?

Wrocław – kierunkowy71 – Subiektywny, alternatywny, nieoczywisty. Nieturystyczny przewodnik po mieście 100 mostów – ZAMÓW E-BOOK 20 zł taniej z KODEM: blog-wko-20 www.wroclawprzewodnik.pl

LOVE ❤️ Iza & Agata

TAGS
TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

ZOSTAW KOMENTARZ

Szukaj
Wrocław Kobiecym Okiem to my
Agata i Iza
Wrocław

Wrocław to nasze miasto. Wybrałyśmy je do życia. Lubimy jego klimat, atmosferę, energie, smaki ... Czujemy się tu jak w domu. Poznajcie miasto naszych zmysłów ...